Nokia 5.1 Plus

Nokia 5.1 Plus otrzymuje Androida 9 Pie

Newsy

Smartfony Nokii wyróżniają się wspaniałym wsparciem. W ostatnim czasie tytułową aktualizację otrzymało już kilka innych smartfonów tego producenta. Teraz przyszedł czas na Nokie 5.1 Plus, która także może się już pochwalić Androidem 9 Pie.

Nokia 5.1 Plus z oficjalną aktualizacją do Androida 9 Pie

Nokia 5.1 Plus jest ostatnim smartfonem firmy, który otrzymał aktualizację do Androida 9 Pie w tym roku. O „dobrej nowinie” poinformował na Twitterze Juho Sarvikas, główny specjalista ds. produktów w HMD Global. Niestety, nie sprecyzował on przy tym jakie nowości wprowadza opisywana aktualizacja. Patrząc jednak na aktualizacje dla innych modeli, zapewne możemy się tu spodziewać m.in. poprawek w interfejsie, nowych gestów, lepszej optymalizacji baterii, poprawek bezpieczeństwa i ogólnej poprawy wydajności urządzenia.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Promują Samsunga i Huawei, używają iPhone’a. Smartfony z Androidem to obciach

Jak to zwykle bywa w przypadku dużych aktualizacji, zapewne i ta jest udostępniana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Trzeba przyznać, że HMD świetnie wspiera swoje smartfony, a szczególnie te z niskiej i średniej półki cenowej (flagowa Nokia 8 Sirocco wciąż działa na Androidzie Oreo, jednak z pewnością już niedługo się to zmieni).

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x