ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy J – ulepszona wersja S4 niedługo pojawi się w Japonii

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy j

Chęć zapełnienia każdego segmentu na rynku mobilnych technologii zmusza producentów tych urządzeń do tworzenia coraz to bardziej wymyślnych wariantów wcześniej zaprezentowanych modeli. Najlepszym tego przykładem są popularne ostatnio pomniejszane wersje flagowych modeli.

W przypadku Samsunga i Galaxy S4 możemy spotkać właśnie na przykład wersje mini oraz Active, a teraz szykuje się nowa edycja, która została ujawniona podobnie jak Sony Xperia Z1 f. Galaxy J pojawił się w tej samej broszurze, co japoński pomniejszony telefon, czyli nadchodzącej ofercie operatora z Kraju Kwitnącej Wiśni NTT DoCoMo. Nowy Samsung wyraźnie aspiruje do wspomnianej wcześniej S4 z tym, że jego specyfikacja została uaktualniona do dzisiejszych standardów i tym samym do dyspozycji został oddany układ Snapdragon 800 oraz 3GB RAM. Dodatkowo stylistyka uległa liftingowi tak, aby dało się odróżnić obie słuchawki. Pojawiły się również typowe dla tego rynku elementy jak tuner TV. W ofercie będą trzy wersje kolorystyczne:

samsung galaxy j kolory

Niestety, ale nie wiadomo czy Galaxy J trafi na inne rynki. Najprawdopodobniej Samsungowi nie opłaca się tego robić, gdyż my do dyspozycji mamy S4 Active. Wydawałoby się, że premiera nowego tego typu urządzenia w tym momencie może nie mieć sensu, gdyż prawdopodobnie na początku przyszłego roku ujrzymy nowego smartfona z serii F.

źródło: Androidandme.com

Sprawdź najnowsze wpisy