ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
pocophone f1

Pocophone F1 otrzymuje aktualizację do Androida 9 Pie!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Jakiś czas temu Pocophone F1 otrzymał aktualizację do MIUI 10. Wraz z dniem dzisiejszym smartfon jest już kompletny, gdyż aktualizacja do Androida 9 Pie także już się pojawiła. Mowa tu oczywiście o stabilnym wydaniu Zielonego Robocika, a nie kolejnej becie.

Pocophone F1 otrzymuje stabilną aktualizację do Androida 9 Pie

Tytułowa aktualizacja dla każdego jest póki co dostępna do pobrania na forum MIUI. Wystarczy pobrać paczkę i zainstalować ją manualnie (w paczce znajduj się także MIUI 10 w wersji 1.3.0). Jak można wyczytać na wspomnianym forum, nowa aktualizacja wnosi kilka usprawnień i nowości. Mowa tu m.in. o wsparciu dla notcha w aplikacji YouTube i grze Playerunknown’s Battlegrounds, powrót ikon na pasek powiadomień i obsłudze Google Lens w standardowej aplikacji aparatu.

Zobacz także: Jak zresetować telefon lub przywrócić go do ustawień fabrycznych? Przewodnik

Jeśli jednak nie chcecie bawić się w instalacje aktualizacji ręcznie, możecie poczekać jeszcze kilka dni, by aktualizacja trafiła do Was drogą OTA (pierwsi użytkownicy już ją otrzymali w ten sposób). Jak donoszą pierwsi użytkownicy, aktualizacja sprawuje się całkiem dobrze. Pobieracie paczkę i instalujecie na własną rękę, czy czekacie aż Android 9 Pie trafi do Was drogą OTA? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: forum MIUI

Sprawdź najnowsze wpisy