pocophone f1

Pocophone F1 otrzymuje aktualizację do MIUI 10

Newsy

Pocophone F1 to absolutny hit w swojej cenie. Przedwczoraj firma potwierdziła, że otrzyma on jeszcze co najmniej dwie duże aktualizacje Androida. Tym razem tytułowe urządzenie też otrzymało aktualizację, lecz nie Androida, a nakładki.

Pocophone F1 otrzymuje aktualizację do MIUI 10

MIUI 10 to autorska nakładka Xiaomi. Jak się okazało, od dziś zaczyna ją otrzymywać Pocophone F1, który dotychczas działał pod kontrolą MIUI 9.6. Jak to zwykle bywa, aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. Plik waży 592 MB, a w jego wnętrzu znajduje się także październikowa paczka zabezpieczeń.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Zgodnie z domysłami, OnePlus 6 dostaje nowości z OnePlus 6T – jak je zainstalować?

Nowe MIUI wprowadza m.in. pełnoekranowe gesty, które eliminują potrzebę używania przycisków ekranowych, dźwięki otoczenia (las, plaża, piec itd.) oraz inteligentne filtry jako odgłosy powiadomień. Przeprojektowano także panel powiadomień i suwaki głośności oraz ulepszono multitasking. Ponadto, oczekuje się, że wraz z nową aktualizacją na Poco F1 w końcu będzie można rozciągnąć filmy YouTube na pełny ekran (tak, by przestrzeń wokół notcha została wypełniona). Macie już tę aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródlo: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x