Pocophone F1 otrzymuje aktualizację do MIUI 10

Kacper Kościański Newsy 2018-11-01

Pocophone F1 to absolutny hit w swojej cenie. Przedwczoraj firma potwierdziła, że otrzyma on jeszcze co najmniej dwie duże aktualizacje Androida. Tym razem tytułowe urządzenie też otrzymało aktualizację, lecz nie Androida, a nakładki.

Pocophone F1 otrzymuje aktualizację do MIUI 10

MIUI 10 to autorska nakładka Xiaomi. Jak się okazało, od dziś zaczyna ją otrzymywać Pocophone F1, który dotychczas działał pod kontrolą MIUI 9.6. Jak to zwykle bywa, aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. Plik waży 592 MB, a w jego wnętrzu znajduje się także październikowa paczka zabezpieczeń.

Zobacz także: Zgodnie z domysłami, OnePlus 6 dostaje nowości z OnePlus 6T – jak je zainstalować?

Nowe MIUI wprowadza m.in. pełnoekranowe gesty, które eliminują potrzebę używania przycisków ekranowych, dźwięki otoczenia (las, plaża, piec itd.) oraz inteligentne filtry jako odgłosy powiadomień. Przeprojektowano także panel powiadomień i suwaki głośności oraz ulepszono multitasking. Ponadto, oczekuje się, że wraz z nową aktualizacją na Poco F1 w końcu będzie można rozciągnąć filmy YouTube na pełny ekran (tak, by przestrzeń wokół notcha została wypełniona). Macie już tę aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródlo: gsmarena • Michał

  Dostałem aktualizacje MIUI 10 na Pocophone f1, mój telefon dostał kopa i to dobrego antutu 285945 punktów, 7 miejsce na liście

 • Patryk Mastaj

  Rowniez czekam na aktualizacje redmi 4x I nadal nie ma

 • Damian Kaczmarek

  Powiadomienia w notchu?

 • Unia Leszno Unia Ziom

  Kiedy poprawki i ulepszenia i miui 10 na redmi note 6 pro bo mam i nadal nie ma

 • Shirosaur

  Gesty pełnoekranowe były dostępne w MIUI 9

  • mindla

   Do tego działają poprawnie.

 • Rura

  Mam to MIUI10 na Maxie3 już z kilka dni… Nie licząc ulepszeń w sofcie do aparatu, to nie powaliło na kolana, wręcz Żonka stwierdziła: „ależ masz padkudne ikony na pilpicie teraz”… ;). Nie licząc numerka zmian pozytywnych nie stwierdzono

  • Karls

   Mnie się podoba odświeżony wygląd obszaru powiadomień i regulacji głośności, fajnie im to wyszło. No i płynność działania też lekko na plus, w mojej ocenie rzadziej łapie randomowe przycięcia niż MIUI9.

   • Rura

    To moje oba Maxy (1 i 3) jakieś inne są… Płynności większej nie uświadczono … To że graficzne przedstawienie poziomu głośności się zmieniło… to WOW… Odkrycie na miarę stulecia…. A że przy okazji pochrzaniono wyciszanie całości z belki, to taki nic nie znaczący szczegół
    Jak dla mnie nic SZCZEGÓLNEGO nie wniosła ta aktualizacja Może przesiadka na Pie coś mocniej zmieni.
    Lubię MIUI, ale jakoś nie mam ochoty niezdrowo się podniecać mikro_zmianami.

    • Karls

     Zmiany są małe ale moim zdaniem w dobrym kierunku. Wyciszanie z belki? Nie lubię powielania funkcji, skoro już to jest w menu dźwięku i w power menu to po co trzeci raz to samo? Ten toggiel w statusbarze od dawna była dla mnie bezużyteczny, więc nawet się nie zorientowałem, że coś się zmieniło. Ja akurat mam Mi5 i na ostatnich odsłonach MIUI9 miał tendencję do losowych spadków płynności a teraz wygląda na to, że to w dużej mierze naprawili, dlatego moim zdaniem płynność jest na plus.

 • Aktualiza

  Kiedy Miui 10 na Redmi Note 4 z snapdragonem . Miała aktualizacja być w połowie Października i nie ma .

  • marian szarf

   Też czekam…

  • Jarosław Bancewicz

   Na Redmi 4x też nie ma.x