pocophone f1

Pocophone F1 otrzymuje aktualizację do MIUI 10

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Pocophone F1 to absolutny hit w swojej cenie. Przedwczoraj firma potwierdziła, że otrzyma on jeszcze co najmniej dwie duże aktualizacje Androida. Tym razem tytułowe urządzenie też otrzymało aktualizację, lecz nie Androida, a nakładki.

Pocophone F1 otrzymuje aktualizację do MIUI 10

MIUI 10 to autorska nakładka Xiaomi. Jak się okazało, od dziś zaczyna ją otrzymywać Pocophone F1, który dotychczas działał pod kontrolą MIUI 9.6. Jak to zwykle bywa, aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. Plik waży 592 MB, a w jego wnętrzu znajduje się także październikowa paczka zabezpieczeń.

Zobacz także: Zgodnie z domysłami, OnePlus 6 dostaje nowości z OnePlus 6T – jak je zainstalować?

Nowe MIUI wprowadza m.in. pełnoekranowe gesty, które eliminują potrzebę używania przycisków ekranowych, dźwięki otoczenia (las, plaża, piec itd.) oraz inteligentne filtry jako odgłosy powiadomień. Przeprojektowano także panel powiadomień i suwaki głośności oraz ulepszono multitasking. Ponadto, oczekuje się, że wraz z nową aktualizacją na Poco F1 w końcu będzie można rozciągnąć filmy YouTube na pełny ekran (tak, by przestrzeń wokół notcha została wypełniona). Macie już tę aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródlo: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy