Mi Mix 3 Snapdragon 855

Xiaomi Mi Mix 3 w nowej wersji – na pokładzie Snapdragon 855 i obsługa 5G!

Michał Derej Michał Derej Newsy

Kilka dni temu na łamach naszej strony informowaliśmy Was o premierze Snapdragona 855 – nowego i potężnego układu od Qualcomma. Wtedy też przewidywaliśmy, że pierwszym smartfonem, którego sercem będzie nowy produkt tej amerykańskiej korporacji, będzie Sony Xperia XZ4. Myliliśmy się – ku naszemu zdziwieniu Xiaomi zaprezentowało nam wczoraj nową wersję Mi Mix 3, która wyposażona została w Snapdragona 855 i modem X50, który zapewnia obsługę sieci 5G.

Xiaomi Mi Mix 3 z układem Snapdragon 855 i obsługą sieci 5G!

Wczoraj na konferencji China Mobile Global Partner Conference zaprezentowana została nowa wersja smartfona Mi Mix 3. Urządzenie wyposażone zostało w high-endowy układ Snapdragon 855 i modem X50 5G. To właśnie ten drugi komponent pozwala m.in. na pobieranie plików z niesamowitymi prędkościami – aż do 2Gbps. Na konferencji zostało to zaprezentowane na żywo – każdy mógł przekonać się, jak wygląda technologiczny postęp. Xiaomi poinformowało, że testy transmisji za pośrednictwem 5G będą miały miejsce już w pierwszym kwartale nowego roku.

Zobacz także: Przez moment Apple nie było już najwięcej wartą firmą na świecie. Wyprzedził ją inny gigant

Warto wiedzieć, że odsłona Xiaomi Mi Mix 3 z układem Snapdragon 855 i obsługą sieci 5G pojawi się także na Starym Kontynencie. Premiera urządzenia będzie oczywiście opóźniona w stosunku do chińskiej, ale wciąż jest to dla nas świetna wiadomość. Co sądzicie o tym smartfonie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy