ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung automatyczna jasnosc wyswietlacza galaxy j8

Galeria od Samsunga z nową funkcją. Już nigdy przypadkowo nie skasujesz zdjęć!

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Samsung znany jest z tego, że swoje urządzenia dostarcza z pełnym pakietem aplikacji producenta – oznacza to, że w systemie od razu znajdziecie programy, takie jak Galeria czy Internet. Obserwując kolejne aktualizacje aplikacji Samsunga, muszę przyznać, że z biegiem czasu stają się one coraz lepsze, czego świetnym przykładem jest przeglądarka. Teraz przyszła pora na dobre zmiany w Galerii – dzięki nowej opcji już nigdy przypadkowo nie usuniecie swoich zdjęć!

Aktualizacja Galerii od Samsunga. Już nie musisz martwić się o zdjęcia!

Przypadkowe skasowanie ważnego dla nas zdjęcia może boleć. Samsung w przeszłości próbował nas już przed tym zabezpieczyć – osoby korzystające z Samsung Cloud miały dostęp do kosza, który miał jednak bardzo małą pojemność i był dostępny tylko w chmurze. Teraz funkcja ta będzie dostępna dla każdego – jedynym wymogiem jest posiadanie smartfona firmy z Androidem P i nakładką One UI (w tym momencie w grę wchodzi wyłącznie wersja beta). Nowe udogodnienie włączyć można w ustawieniach aplikacji, w zakładce „Zaawansowane”. Poniżej zobaczyć możecie, jak najnowsza aktualizacja wygląda na urządzeniu koreańskiego giganta.

Zobacz także: Przejrzyj najświeższe przeceny aplikacji na Czarny Piątek.

Warto pamiętać, że kosz opróżnia się automatycznie co 15 dni, także po przypadkowym skasowaniu danego zdjęcia warto je od razu przywrócić. Czy podoba Wam się ta funkcja, która znana jest już m.in. ze Zdjęć Google? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy