Samsung znany jest z tego, że swoje urządzenia dostarcza z pełnym pakietem aplikacji producenta – oznacza to, że w systemie od razu znajdziecie programy, takie jak Galeria czy Internet. Obserwując kolejne aktualizacje aplikacji Samsunga, muszę przyznać, że z biegiem czasu stają się one coraz lepsze, czego świetnym przykładem jest przeglądarka. Teraz przyszła pora na dobre zmiany w Galerii – dzięki nowej opcji już nigdy przypadkowo nie usuniecie swoich zdjęć!

Aktualizacja Galerii od Samsunga. Już nie musisz martwić się o zdjęcia!

Przypadkowe skasowanie ważnego dla nas zdjęcia może boleć. Samsung w przeszłości próbował nas już przed tym zabezpieczyć – osoby korzystające z Samsung Cloud miały dostęp do kosza, który miał jednak bardzo małą pojemność i był dostępny tylko w chmurze. Teraz funkcja ta będzie dostępna dla każdego – jedynym wymogiem jest posiadanie smartfona firmy z Androidem P i nakładką One UI (w tym momencie w grę wchodzi wyłącznie wersja beta). Nowe udogodnienie włączyć można w ustawieniach aplikacji, w zakładce „Zaawansowane”. Poniżej zobaczyć możecie, jak najnowsza aktualizacja wygląda na urządzeniu koreańskiego giganta.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Przejrzyj najświeższe przeceny aplikacji na Czarny Piątek.

Warto pamiętać, że kosz opróżnia się automatycznie co 15 dni, także po przypadkowym skasowaniu danego zdjęcia warto je od razu przywrócić. Czy podoba Wam się ta funkcja, która znana jest już m.in. ze Zdjęć Google? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: SamMobile
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.