Samsung Galaxy Note 3 z DualSIM i Snapdragonem 800

1 minuta czytania
Komentarze

galaxy note 3 samsungSamsung w ostatnim czasie zaprezentował wiele topowych modeli w nowych wersjach, które różnią się jedną rzeczą w stosunku do pierwowzoru. Jest nim wsparcie dla obsługi dwóch kart SIM jednocześnie.

Z racji, że niedawno zostaliśmy uraczeni premierą kolejnego urządzenia z górnej półki jakim jest Galaxy Note 3 to do Internetu wyciekły informacje na temat wersji z DualSIM. W tym przypadku nie mamy do wyboru czy chcemy phablet z Exynosem czy układem Qualcomma – jesteśmy skazani na czterordzeniowego Snapdragona 800 z Adreno 330.

samsung galaxy note 3 dual sim

Niestety, ale wszystkie te topowe modele z DualSIM dostępne są jedynie w Chinach, a Samsung niejasno mówi czy trafią one poza granicę Państwa Środka. W tym azjatyckim kraju można zaobserwować, że takie rodzaje telefonów są bardzo popularne. W Europie najwidoczniej nie ma takiego zapotrzebowania, gdyż do dyspozycji mamy naprawdę małą ilość smartfonów godnych uwagi, które potrafiłyby obsłużyć dwie karty SIM w jednym momencie.

galaxy note 3 dual sim chiny

Premiera spodziewana jest w najbliższym czasie, ale – jak wspomniałem – jedynie w Chinach. Co ciekawe, dostępne będą cztery edycje Note’a 3 z DualSIM – każda skierowana do innego operatora. W Polsce nie pozostaje nic innego jak szukać odpowiedników u konkurencji lub na niższej półce sklepowej.

źródło: GSMArena.com

Motyw