oneplus 6

Zgodnie z domysłami, OnePlus 6 dostaje nowości z OnePlus 6T – jak je zainstalować?

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Zapewne już wiecie, że nie spodobał mi się OnePlus 6T. Po raz pierwszy ani trochę nie czuję potrzeby zamiany OnePlus 6 na nowszy model. W zeszłych latach obcowałem z każdym modelem firmy – co pół roku zmieniałem smartfona. Jednak teraz nie czuję takiej potrzeby. Niemniej to nie są gorzkie żale, więc spójrzmy na pozytywną stronę. We wspomnianym tekście napisałem, że wszelkie nowości w oprogramowaniu OnePlus 6T trafią na starszy model, prawda? Tak też się właśnie stało i Oxygen OS w wersji 9.0.2 trafił właśnie na OnePlus 6.

Nowości z OnePlus 6T już dostępne w OnePlus 6

OnePlus 6 6T oxyen os aktualizacja

Powyżej możecie zapoznać się z konkretnymi nowościami, które pojawiły się w najnowszej wersji Oxygen OS dla OnePlus 6. To, co najbardziej przypadło mi do gustu to gest, który pozwala na szybkie przełączanie między ostatnimi aplikacjami. Tak naprawdę to był jeden z głównych braków względem tradycyjnych przycisków ekranowych. Kolejna istotna nowość to tryb „Noc” w aplikacji aparatu, któremu z pewnością daleko do tego, co oferuje Google i Huawei. Niektórzy zwracają też uwagę, że pogorszyła się ogólna jakość zdjęć. Ja tak daleko idących wniosków nie mogę na razie wyciągnąć. Na plus listopadowe poprawki bezpieczeństwa.

Zobacz też: Zobacz, jak wyglądały prototypy OnePlus 6 – magia kolorów.

Z racji, że autorzy aplikacji Oxygen Updater oficjalnie ogłosili, że OnePlus zmienił formę udostępniania swojego oprogramowania, to prosty sposób na wymuszenie aktualizacji zniknął. Teoretycznie, bo wciąż pozostaje nieco bardziej uciążliwa, ale nadal skuteczna metoda — VPN. Wystarcz, że poprzez wirtualną sieć zmienicie swoją lokalizację na Kanadę lub Niemcy, jeśli nie chcecie czekać, aż nowa wersja Oxygen OS trafi do Polski.

Źródło: własne

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy