ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
prototypy oneplus 6

Oto prototypy OnePlus 6 – firma naprawdę mogła się wyróżnić

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Lada moment poznamy OnePlus 6T, ale zostańmy jeszcze na chwilę przy OnePlus 6. Smartfon ten nie zrobił tak dużej furory, jak jego poprzednicy, aczkolwiek nie mogę napisać, że to złe urządzenie. Po prostu niepotrzebnie firma poszła za modą szkła — to główny problem. Moją opinię na temat OnePlus 6 już znacie, ale przyjrzyjmy się prototypom, które właśnie trafiły do Sieci. Wszystko za sprawą brytyjskiego YouTubera, który zajrzał do głównej siedziby matematycznej firmy.

Prototypy OnePlus 6 pokazują, że smartfon miał być bardziej… ekspresyjny

Ewidentnie widać, że OnePlus miał podobne plany, co Huawei. Wprowadzenie gradientowych kolorów z pewnością dałoby więcej życia OnePlus 6, ale czyżby firma obawiała się o renomę? W końcu omawiany smartfon został zaprezentowany w maju, a P20 Pro w marcu. To oczywiście tylko jedna z możliwych wersji wydarzeń.

Równie dobrze nacisk Oppo mógł wymusić taki, a nie inny design OnePlus 6. Taki, czyli jednobarwny, prosty i elegancki. W głównej mierze to połyskliwy Mirror Black, stanowiący tegoroczną nowość i Midnight Black, czyli matowa czerń były na tapecie. Oczywiście nie zabrakło też edycji limitowanych w postaci Silk White oraz Flame Red.

Zobacz też: Oto specyfikacja flagowej klapki od Samsunga!

Jakby nie patrzeć, wersje kolorystyczne są istotne dla OnePlus. Nadchodzący model, OnePlus 6T, też ma się doczekać nowego wydania — tym razem fiolet ma być na tapecie. Jednak, która z powyższych odmian zdaje się najciekawsza?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy