ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Phablet HTC T6 to z pewnością One Max, który zwiąże się z siecią Sprint

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc-logo11_1

Rynek phabletów coraz prężniej się rozrasta, a HTC cały czas nie ma swojego reprezentanta w tej sekcji. Jednak nieoficjalnie wiemy, że nadchodzi większe urządzenie Tajwańczyków, które od dłuższego czasu nie dawało od siebie oznak życia.

Na szczęście osoba odpowiedzialna za mnóstwo sprawdzonych przedpremierowych wycieków informacji, Evan Blass, po raz kolejny ujawnia szczegóły na temat nadchodzących urządzeń. Tym razem @Evleaks niejako potwierdził, że phablet HTC o nazwie kodowej T6 faktycznie będzie nazywał się One Max – wcześniej to były tylko i wyłącznie domysły.

htc-one-max

Kolejną informacją pochodzącą z powyższego Twittera jest wiadomość o powiązaniu phabletu z amerykańską siecią Sprint. To dosyć ciekawe, gdyż pozostałe modele z serii One trafiły z początku do AT&T. Dla nas oznaczać może to tyle, że Sprint może otrzymać One Max na wyłączność przez pewien okres czasu, co spowoduje późniejsze pojawienie się na półkach sklepowych phabletu w Europie.

Niestety, ale nie został jeszcze ujawniony termin premiery urządzenia wyposażonego w 5,9-calowy wyświetlacz i czytnik linii papilarnych. Istnieje prawdopodobieństwo, że HTC będzie chciało pokazać dwa phablety na jednej konferencji – drugi z Windows Phone 8 (GDR3). W takim przypadku prezentacja może odbyć się na sam koniec września lub w październiku.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy