htc-logo11_1

Rynek phabletów coraz prężniej się rozrasta, a HTC cały czas nie ma swojego reprezentanta w tej sekcji. Jednak nieoficjalnie wiemy, że nadchodzi większe urządzenie Tajwańczyków, które od dłuższego czasu nie dawało od siebie oznak życia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na szczęście osoba odpowiedzialna za mnóstwo sprawdzonych przedpremierowych wycieków informacji, Evan Blass, po raz kolejny ujawnia szczegóły na temat nadchodzących urządzeń. Tym razem @Evleaks niejako potwierdził, że phablet HTC o nazwie kodowej T6 faktycznie będzie nazywał się One Max – wcześniej to były tylko i wyłącznie domysły.

htc-one-max

Kolejną informacją pochodzącą z powyższego Twittera jest wiadomość o powiązaniu phabletu z amerykańską siecią Sprint. To dosyć ciekawe, gdyż pozostałe modele z serii One trafiły z początku do AT&T. Dla nas oznaczać może to tyle, że Sprint może otrzymać One Max na wyłączność przez pewien okres czasu, co spowoduje późniejsze pojawienie się na półkach sklepowych phabletu w Europie.

Niestety, ale nie został jeszcze ujawniony termin premiery urządzenia wyposażonego w 5,9-calowy wyświetlacz i czytnik linii papilarnych. Istnieje prawdopodobieństwo, że HTC będzie chciało pokazać dwa phablety na jednej konferencji – drugi z Windows Phone 8 (GDR3). W takim przypadku prezentacja może odbyć się na sam koniec września lub w październiku.

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.