HTC-T6-Blueprint-630x441

W segmencie tak zwanych phabletów od miesięcy prym wiedzie seria Note od Samsunga. Kilka tygodni temu pojawiły się jednak informacje, jakoby tajwański producent pracował nad rywalem dla koreańskich notatników. Informacje, które ostatnio przedostały się do Sieci  potwierdzają te doniesienia.

Według nowego wycieku, tak jak mówiono wcześniej T6 będzie wykonany w niemal identycznej stylistyce co ostatni flagowiec Tajwańczyków. Według rysunku technicznego, który przedostał się do Internetu, nowe urządzenie będzie miało długość zaledwie 140,4mm przy 5,9″ ekranie! Wydaje się nam to być niemal nieprawdopodobne, no chyba, że producent zastosuje niewiarygodnie cienkie ramki wokół ekranu. Dodatkowo według ostatnich informacji, pod aluminiową obudową ma się znaleźć superwydajny procesor Snapdragon 800 taktowany zegarem 2,3 GHz, bateria 3300 mAh oraz identyczny aparat UltraPixel jak w One. Chociaż nie widać tego na obrazku, wiele osób spodziewa się także zaawansowanego rysika dołączonego do telefonu.

Według innego źródła, HTC T6 może przybrać nazwę HTC One Max lub Maxi, co byłoby logiczne dla całej serii flagowych urządzeń. Jak podoba się Wam konkurent nadchodzącego Note’a 3? Czy według Was ma z nim jakieś szanse?

źródło: mobileaks
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec