HTC-T6-Blueprint-630x441

W segmencie tak zwanych phabletów od miesięcy prym wiedzie seria Note od Samsunga. Kilka tygodni temu pojawiły się jednak informacje, jakoby tajwański producent pracował nad rywalem dla koreańskich notatników. Informacje, które ostatnio przedostały się do Sieci  potwierdzają te doniesienia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Według nowego wycieku, tak jak mówiono wcześniej T6 będzie wykonany w niemal identycznej stylistyce co ostatni flagowiec Tajwańczyków. Według rysunku technicznego, który przedostał się do Internetu, nowe urządzenie będzie miało długość zaledwie 140,4mm przy 5,9″ ekranie! Wydaje się nam to być niemal nieprawdopodobne, no chyba, że producent zastosuje niewiarygodnie cienkie ramki wokół ekranu. Dodatkowo według ostatnich informacji, pod aluminiową obudową ma się znaleźć superwydajny procesor Snapdragon 800 taktowany zegarem 2,3 GHz, bateria 3300 mAh oraz identyczny aparat UltraPixel jak w One. Chociaż nie widać tego na obrazku, wiele osób spodziewa się także zaawansowanego rysika dołączonego do telefonu.

Według innego źródła, HTC T6 może przybrać nazwę HTC One Max lub Maxi, co byłoby logiczne dla całej serii flagowych urządzeń. Jak podoba się Wam konkurent nadchodzącego Note’a 3? Czy według Was ma z nim jakieś szanse?

źródło: mobileaks
Krzysztof Czerwiec