Kernel z taktowaniem procesora 1.2GHz dla Nexus S

Newsy

Każdemu właścicielowi smartfona Nexus S, któremu fabryczne taktowanie procesora Hummingbird z częstotliwością 1GHz nie wystarcza, przychodzi z pomocą Whiskey Team – ekipa, która udostępniła custom kernel zwiększający tą częstotliwość do 1.2GHz. Urządzenie działa stabilnie i jest bardzo szybkie, co potwierdza poniższy benchmark oraz porównanie z wynikami innych smartfonów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Niestety custom kernel na obecnym etapie rozwoju ma pewną wadę, dla niektórych większą, a dla innych właściwie żadną. Problemem jest Bluetooth, który na zmodyfikowanym jądrze po prostu nie działa. Mamy jednak nadzieję, że ekipa deweloperów szybko upora się z tym kłopotem i udostępni w pełni działającą wersję.

Żródło: xda-developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x