mate 20x

Huawei zapowiada Mate 20X, czyli swój smartfon dla graczy

Newsy

Premiera Huawei’a Mate 20 i Mate 20 Pro już niedługo, więc to te modele są teraz na ustach wszystkich. Huawei jednak zaskoczył dziś nas wszystkich i zapowiedział Mate 20X, czyli smartfon dla graczy, który zadebiutuje razem z wspomnianym wcześniej duo.

Huawei Mate 20 X – czym będzie?

O tytułowym smartfonie wiemy póki co bardzo niewiele. Mamy jedynie pewność, że będzie to urządzenie przeznaczone dla graczy. Nie znamy jeszcze jego specyfikacji ani wyglądu – mamy tylko to, co „podrzucił” dziś sam Huawei na Twitterze.  Zobaczcie sami:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL oficjalnie. Czym w tym roku zaskoczy nas gigant z Mountain View?

Powyższa zapowiedź sugeruje, że smartfon nie będzie się przesadnie nagrzewał (co oznacza, że będzie miał ulepszony system chłodzenia względem Mate 20 i Mate 20 Pro) oraz że jego bateria pozwoli na długie godziny nieprzerwanej rozgrywki. Niestety to wszystko, co wiemy o tym tajemniczym urządzeniu. Więcej dowiemy się już za tydzień, 16 października, czyli w dniu premiery tytułowego urządzenia oraz Mate 20 i Mate 20 Pro.

Osobiście nie uważam, że smartfony przeznaczone specjalnie dla graczy są potrzebne, ale i tak jestem zainteresowany tą premierą – kto wie, może Huawei pokaże coś rewolucyjnego? Przekonamy się już niedługo.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x