Nadchodzą ulepszenia dla przeglądarkowego Marketu

Newsy

Google obiecywało ulepszenia dla przeglądarkowego Android Marketu już od maja, jednak sprawa szybko ucichła, a my nie zobaczyliśmy żadnego update’u. Wygląda jednak na to, że w końcu coś się zmieni, jeden z deweloperów zauważył, że zaczęto używać prefiksu „http://market.android.com/”, co ma usparwnić synchronizację aplikacji z naszymi telefonami. Ponadto, nowa strona ma bardziej przypominać system iTunesa. Na obecnej witrynie Marketu nie można zobaczyć wszystkich dostępnych aplikacji, ani kupować programów pokazanych na stronie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Od około 30 minuty filmu prezentowanego poniżej filmu można zobaczyć co o tym wszystkim myśli parcownik Google, Vic Gundotra.

{youtube}IY3U2GXhz44{/youtube} 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x