oppo logo

Na dzień dzisiejszy wszyscy skupiają swoje oczy na targi IFA 2013 w Berlinie. Oppo jednak postanowiło właśnie w tym czasie przypomnieć o swoim istnieniu i nadchodzącym modelu N1 za pomocą Twittera.

Już jesteśmy przyzwyczajeni, że chińska korporacja sama podsyca zainteresowanie swoimi nadchodzącymi słuchawkami ujawniając kluczowe informacje w krótkich odstępach czasu. Ostatnio dowiedzieliśmy się o terminie oficjalnej premiery phamery N1, która to odbędzie się 23. września.

oppo n1 teaser wyświetlacz

Dzisiaj za pomocą jednego prostego tweeta, Oppo poinformowało zainteresowanych o wielkości wyświetlacza w urządzeniu N1. Wynosi ona 5,9 cali, czyli mamy do czynienia z phabletem o nietuzinkowym designie. Rozdzielczość z całą pewnością będzie wynosić FullHD.

oppo n1 2

Przypomnijmy tak właściwie czemu warto zwrócić uwagę na Oppo N1. Przede wszystkim ze względu na wymienną optykę urządzenia, która ma zagrozić znanej nam dzisiaj czołówce. Kolejną swego rodzaju rewolucją w stosunku do tego, co teraz znamy jest dodatkowy panel dotykowy umieszczony na plecach urządzenia.

Na dzień dzisiejszy głównym konkurentem Oppo N1 jest niedawno zaprezentowany Acer Liquid S2, który również jest phabletem celującym w serca klientów lubiących robić zdjęcia.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.