Oppo N1 oficjalnie 23 września, na Find 7 jeszcze poczekamy

Newsy

Oppo zaprezentuje swój nowy smartfon N1 23 września na specjalnej konferencji w Beijing w Chinach – to już pewne. Poprzez Google+ udostępniono informacje, że N1 pojawi się jeszcze w tym, podczas gdy Find 7 ma zadebiutować dopiero pod koniec przyszłego roku. To ważna informacja, ponieważ o następcy Oppo Find 5 do tej pory można było przeczytać jedynie plotki, bez żadnych konkretnych informacji.

gsmarena_001 (1)

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Koncern promuje N1 przede wszystkim mocnym aparatem fotograficznym oraz zaletami płynącymi z panelu dotykowego na jego tylnej obudowie:

gsmarena_001
Kolejna ważna informacja mówi, że już na 100% urządzenie wyposażone będzie w układ Snapdragon  800.

oppo-n1-board

To wszystko wraz z mocno konkurencyjnymi cenami oferowanymi przez Oppo sprawia, że smartfon może okazać się mocną konkurencją dla dotychczasowych rynkowych potentatów.

Źródło: slashgear.com, gsmarena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x