Seria Mate 20 i Mate Pro nadchodzi wielkimi krokami. Z dnia na dzień dowiadujemy się o tych smartfonach coraz więcej. Dziś do sieci wyciekły ich rendery ukazujące ułożenie różne ułożenie aparatów w tytułowych urządzeniach.

Mate 20 i Mate 20 Pro – aparaty

Na pleckach Mate 20 znajdzie się podwójny aparat, a w Mate 20 Pro potrójny. Co interesujące, w każdym z tych smartfonów plecki nieco się różnią –  aparaty zostały ułożone zupełnie inaczej. Zobaczcie sami (Mate 20 po lewej, Mate 20 Pro po prawej):

Zobacz także: Honor Magic 2 zapowiedziany. Odpowiedź na Oppo Find X z wysuwanym aparatem?

Mate 20 idzie w ślady zeszłorocznego Mate 10 Porsche Design, którego plecki wyglądały bardzo podobnie. Mate 20 Pro z kolei zaoferuje zupełnie nowe, bardzo estetyczne ułożenie aparatów. Jeśli wierzyć plotkom, to aparaty te będą mogły pochwalić się rozdzielczością 8 Mpix, 12 Mpix i 20 Mpix. Z powyższych renderów możemy dowiedzieć się także, że niestety w żadnym z tych urządzeń nie znajdziemy skanera linii papilarnych zatopionego w ekranie.

O Mate 20 i 20 Pro wiemy już naprawdę sporo. Znakiem rozpoznawczym tych dwóch smartfonów będzie drobne wycięcie w ekranie (ukazane na obrazku głównym), przypominające spadającą krople, o czym pisałem już wcześniej. Premiera obu urządzeń przewidywana jest na wrzesień bieżącego roku. Dokłada data nie jest jeszcze znana.

Źródło: phonearena