Huawei Mate 20 Pro

Huawei potwierdza – Mate 20 Pro z rekordowym akumulatorem

2 minuty czytania
Komentarze

Często narzekamy na to, że producenci nie są świadomi tego, co oczekują klienci. Ewentualnie po prostu nie liczą się z ich zdaniem, bo im się to nie opłaca. Dlatego często chwalimy OnePlus za podejście do konsumentów, których uwagi często są uwzględniane – głównie w oprogramowaniu. Jednak jeszcze częściej narzekamy na akumulatory. Huawei już w zeszłym roku pokazał konkurencji, co to znaczy  długo działający smartfon na jednym ładowaniu. Był to Mate 10 Pro, a jego następca, Mate 20 Pro, ma być jeszcze lepszy.

Huawei Mate 20 Pro z największym akumulatorem w historii firmy

huawei mate 20 pro akumulator

Powyższa grafika niewątpliwie wskazuje na Mate 20 Pro. Próżno oczekiwać innej nowości od Huawei, która niedługo zostanie przedstawiona. Zarówno Huawei Mate 10 Pro, jak i P20 Pro mogą pochwalić się ogniwem o pojemności 4000 mAh. W swojej klasie to ogromny wynik, którego konkurencja niechętnie chce pobić. W takim razie zrobią to właśnie Chińczycy. Według różnych źródeł Mate 20 Pro ma zostać wyposażony w akumulator o pojemności 4200 mAh. Przy okazji urośnie samo urządzenie, bo wyświetlacz ma mierzyć około 7-cali. To oznacza, że wyniki na jednym ładowaniu niekoniecznie będą imponujące. Z drugiej strony zapowiada się premiera nowego układu, Kirin 980, więc po cichu można liczyć na niespodzianki.

Zobacz też: Co szykuje Xiaomi na premierę Mi Mix 3?

Jednak na Mate 20 Pro będzie trzeba dłużej poczekać. Huawei najprawdopodobniej jako jeden z ostatnich producentów zaprezentuje swój flagowy model – po dzisiejszej premierze Samsunga, październikowych Google i Apple oraz całej sforze, która pojawi się na targach IFA pod koniec sierpnia i na początku września. Czy warto czekać? P20 Pro zaskoczył i niewątpliwie podobnie będzie z Mate 20 Pro, ale na pewno musicie chcieć tak duży model.

źródło: Phone Arena

Motyw