CyanogenMod 10.2 Nightlies na bazie Androida 4.3 już dostępne

Newsy

cyanogenmod

Twórcy CyanogenMod we wpisie na portalu Google+ poinformowali, że od dziś będzie dostępna do pobrania nowa wersja tego niezwykle popularnego oprogramowania, oznaczona numerkiem 10.2. Bazuje ona na kodzie źródłowym najnowszego wydania Androida, czyli wersji 4.3 Jelly Bean i na tym etapie dostępna jest do pobrania tylko dla wybranych urządzeń, wśród których znalazły się między innymi kilka popularnych modeli, jak na przykład: Nexus 4, Galaxy Nexus, HTC One, Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S2, Galaxy S, czy też Galaxy Note.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na tym etapie twórcy nie zalecają jeszcze instalacji nowego CM 10.2, lecz możemy to śmiało zrobić, licząc się ze wszystkimi konsekwencjami wynikającymi z wgrywania oprogramowania w wersji testowej. Jeżeli mimo to zdecydujecie się na zainstalowanie CyanogenMod 10.2 na swoich urządzeniach, to nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi odczuciami co do tego ROM-u. Wersje nightly nowego CM 10.2 znajdziecie do pobrania tutaj.

 

źródło: google+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x