Budżetowa odmiana Moto X już niebawem

Krzysztof Czerwiec Newsy 2013-08-02

moto x

Wszyscy najpopularniejsi producenci posiadają w swoim portfolio flagowe urządzenia, których cena nie należy do najniższych, powodując, że nie każdy może sobie na nie pozwolić. Już jakiś czas temu znaleźli oni jednak sposób na to, aby dostarczyć użytkownikom namiastki swoich najlepszych produktów w nieco niższych cenach. Tą samą drogą pójdzie także i Motorola ze swoim najnowszym smartfonem Moto X.

W wywiadzie dla CNET, CEO Amerykańskiego giganta Dennis Woodside powiedział, że Moto X nie jest jedynym nowym urządzeniem Motoroli, które zostanie zaprezentowane w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Zdaje on sobie również sprawę, że cena nowego smartfona do najniższych nie należy. Amerykański koncern chce jednak, aby każdy miał możliwość skorzystania z dobrodziejstw smartfona. Potwierdził on, iż Motorola pracuje nad budżetową odmianą swojego flagowca, która zapewni część udogodnień znanych z Moto X, a będzie dostępna za przyzwoite pieniądze. Woodside nie podał jednak ewentualnych podzespołów tańszego modelu, ani nie ujawnił kiedy mógłby wejść do sprzedaży.

Wygląda więc na to, że już niebawem zobaczymy konkurenta dla smartfonów pokroju HTC One Mini, czy SGS 4 Mini. Czy jest to zapowiedź tego, że producenci powinni zacząć się obawiać spółki Google – Motorola?

źródło: cnet.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x