Nexus 7 zyskuje drugą młodość dzięki aktualizacji do Androida 4.3

Newsy

SONY DSC

Gdy Nexus 7 wszedł do sprzedaży w zeszłym roku, zebrał mnóstwo pozytywnych opinii i został okrzyknięty najlepszym tabletem z Androidem w historii. Z czasem jednak jego użytkownicy zaczęli narzekać na naprawdę duże spowolnienia w działaniu, które odebrały Nexusowi sporo z jego uroku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Okazuje się, że aktualizacja do wypuszczonego niedawno Androida 4.3 Jelly Bean rozwiązuje ten problem, a zeszłoroczny Nexus 7 znów jest niezwykle szybki i wszystkie operacje wykonywane są w mgnieniu oka. Dziś dowiedzieliśmy się, że ta diametralna poprawa kultury pracy to zasługa optymalizacji oprogramowania i wprowadzenia do kodu Androida 4.3 rozwiązania o nazwie TRIM, które odpowiada za usprawnienie działania pamięci urządzenia.

Warto też wspomnieć, że dość spore zwiększenie wydajności odczuli również użytkownicy Nexusa 4, w tym też niżej podpisany, widać więc, że mimo pierwszych opinii Android 4.3 jest jednak dość znaczącą aktualizacją.

Jeżeli dostaliście już nową wersję systemu na swoich Nexusach, to nie zapomnijcie podzielić się z nami w komentarzach Waszymi odczuciami co do nowego oprogramowania.

 

źródło: anandtech.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x