HTC potwierdza, że One S nie otrzyma już żadnej aktualizacji

Newsy

SONY DSC

HTC One S, który zadebiutował w zeszłym roku, zyskał wśród użytkowników niemałe uznanie za świetną jakość budowy i przyzwoitą konfigurację sprzętową. Smartfon ten był naturalnym wyborem dla wszystkich, którzy szukali dopracowanego urządzenia od HTC, a dla których model One X był odrobinę zbyt duży.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W ostatnich dniach tajwański producent wydał komunikat, który okazał się dużym ciosem dla posiadaczy One S. Otóż oficjalnie potwierdzono, że to urządzenie nie otrzyma kolejnej aktualizacji do nowszej wersji systemu i pozostanie już na Androidzie 4.1 Jelly Bean. HTC w swoim oświadczeniu nie podało pełnego wyjaśnienia takiego stanu rzeczy, nieoficjalnie wspomina się o bliżej nieokreślonych problemach technicznych.

Tak więc użytkownicy One S mogą zapomnieć o aktualizacji wnoszącej nowego Androida 4.2 oraz Sense 5, która ma trafić do większego One X w przyszłości. Taka decyzja Tajwańczyków zdecydowanie nie wpłynie na popularność marki, zwłaszcza, że konkurencyjni producenci zapewniają często dużo dłuższe wsparcie dla swoich urządzeń.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x