OnePlus 6 to ciekawy smartfon od naszych przyjaciół z Chin, który pochwalić może się świetną specyfikacją techniczną oraz bardzo dobrą ceną. Na łamach naszej strony tego smartfona miał już okazję recenzować dla Was Łukasz – koniecznie zapoznajcie się z jego wrażeniami. Firmie OnePlus w przeszłości wielokrotnie zarzucano, że zbytnio wzoruje się na korporacji z Cupertino, czyli twórcach iPhone’a. Okazuje się, że chiński gigant pomysły kopiował aż za bardzo – w OnePlusie 6 szkło zaczęło samoczynnie pękać, podobnie jak w smartfonach Apple

Tylne szkło w OnePlusie 6 samoistnie pęka?

Tylny panel najnowszego smartfona OnePlus wykonany został ze szkła, co w teorii pozwolić ma na lepszą bezprzewodową komunikację. Niestety okazuje się, że mogła nie być to najlepsza decyzja tej chińskiej firmy – niektórzy użytkownicy Reddita informują, że szkło znajdujące się z tyłu urządzenia pęka samo z siebie, bez żadnej ingerencji z ich strony. Co ciekawe, usterka występuje w tym samym miejscu, co może oznaczać, że smartfony do konsumentów trafiły z ukrytą wadą. Zobaczcie sami, jak telefony wyglądają po pęknięciu – poniżej zamieszczam dla Was zdjęcia przesłane przez użytkowników.

Zobacz też: W nowej wersji Androida Google usunęło przydatną funkcję. Co to takiego?

Właściciele smartfonów zapewniają, że urządzenia były przechowywane w załączonej przez producenta obudowie. Firma nie wystosowała jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Co myślicie o tej sytuacji? Czy obawiacie się o swojego OnePlusa 6?

Źródło: Reddit 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.