Xiaomi Mi A2 jest następca bardzo dobrze przyjętego modelu Mi A1. Podobnie jak w przypadku poprzednika, nie będzie się on wiele różniej od wypuszczonego już oficjalnie Mi 6X. W Sieci właśnie pojawiło się zdjęcie smartfona pokazujące włączony ekran z odpaloną zakładką informacji o telefonie.

Xiaomi Mi A2 z Androidem 8.1 Oreo na pokładzie

Co widzimy na zdjęciu? Xiaomi Mi A2 w kolorze białym, rogi smartfona są zaokrąglone, a ekran nie charakteryzuje się notchem, co zadowoli przeciwników tego rozwiązania. Fotografia ta potwierdza także obecność Androida 8.1 Oreo z majowymi poprawkami bezpieczeństwa na ekranie. Skaner linii papilarnych znajduje się na tylnym panelu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

xiaomi mi a2, mi a2, xiaomi android one

Zobacz też: Gmail i prywatność maili użytkowników

Specyfikacja Xiaomi Mi A2 powinna być identyczna jak ta, którą poznaliśmy przy premierze Mi 6X. Nie powinno nas to dziwić, gdyż jest to po prostu to samo urządzenia, jednakże należące do segmentu Android One. Kupując Xiaomi Mi A2 otrzymujemy czystego Androida, bez żadnej nakładki. Decydując się na Xiaomi Mi 6X na ekranie smartfona ujrzymy MIUI.

Premiera urządzenia m się odbyć już w przyszłym miesiącu.

źródło: Slashgear
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.