Xiaomi Mi 8

Kopia iPhone’a X bije rekordy sprzedaży. Xiaomi ma co świętować

Newsy

Nie ukrywajmy – Xiaomi Mi 8 to jawna kopia iPhone’a X i nikt nie jest w stanie mnie przekonać, że jest inaczej. Niemniej jednak tak bezczelna zrzynka produktu konkurencji nie przeszkodziła firmie w osiągnięciu imponujących wyników sprzedaży.

Xiaomi Mi 8 – wyniki sprzedaży

Rodzina Mi 8, w której skład wchodzi Mi 8, Mi 8 Explorer Edition i Mi 8 w ciągu zaledwie 18 dni rozeszła się w nakładzie równym 1 milion. To ogromny wynik jak na Xiaomi, które zapewnia, że żaden ich smartfon nigdy wcześniej nie osiągnął tak dobrego wyniku w tak krótkim czasie. Informację na swoim profilu na Twitterze potwierdził rzecznik firmy.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Seria Mi 8 zadebiutowała w Chinach 5 czerwca i od razu przyciągnęła uwagę potencjalnych kupujących, głównie za sprawą rażącego podobieństwa do urządzenia giganta z Cupertino. Jak widać, przełożyło się to na wyniki sprzedaży. Czy zasłużenie? Według mnie, zdecydowanie nie, bo przecież każdy, nawet laik, bez problemu dostrzeże niemal identyczny design jak w iPhonie X. Ba, osoba mało obeznana może nawet pomylić Mi 8 ze wspomnianym iPhone’em.

Zobacz także: Dlaczego żałuję zakupu Galaxy S8?

Tegoroczny Mi 8 strasznie zraził mnie do Xiaomi. Uważam, że to nie w porządku, że owa firma notuje tak dobrą sprzedaż smartfona, który z zewnątrz wygląda niemal identycznie, jak produkt konkurencji. Jak widać wielu osobom nie przeszkadza ten fakt, a umówmy się – wszystko ma swoje granice.

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x