Kolejna nowość od Xiaomi w drodze – firma zdradza termin premiery

Newsy

Dzisiaj poznaliśmy dwie nowości od Xiaomi – firma przedstawiła Redmi 6 Pro, który budzi mieszane uczucia oraz nową wersje swojego topowego tabletu – Mi Pad 4. Jednak chiński producent nie ma zamiaru zwalniać tempa i już zapowiedział nowe urządzenie. Co ciekawe, nie była to takie zwykłe przedstawienie daty premiery – wykorzystano w tym celu Xiao AI, czyli autorskiego asystenta głosowego firmy.  Czy warto czekać? Zdania są podzielone.

Przede wszystkim wiemy, że nadchodzi jeszcze jeden smartfon, ale tym razem niecodzienny. Mowa oczywiście o Mi Max 3, który ma uderzyć w granicę urządzeń z 7-calowymi wyświetlaczami. To ta dobra wersja wydarzeń. Dwie kolejne są zdecydowanie mniej dla nas atrakcyjne.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Jeśli lubicie nowe wersje kolorystyczne, to zapiszcie sobie tę datę

xiaomi redmi note 5

Wydarzenie, na które zaprasza Xiao AI ma się odbyć 3 lipca, więc w następny wtorek. W Sieci krążą różne plotki na temat tego, co ma zostać przedstawione, ale zdecydowanie najczęściej przewija się temat Mi 6X Hatsune Edition oraz czerwona wersja kolorystyczna dla Redmi Note 5. Jeśli nie pamiętacie, to w zeszłym roku Xiaomi przedstawiło Xiaomi Redmi Note 4X Hatsune Miku Special Edition, który nawiązywał do… tego:

Zobacz też: Rewolucyjny Oppo Find X przedstawiony!

Na szczęście długo nie musimy czekać na rozwój wydarzeń, ale zważywszy na to, że Xiaomi nie zdradza zbyt wielu szczegółów oraz nie ogłasza niczego na każdym kroku, to spodziewajmy się właśnie nowych odmian kolorystycznych.  Jakby nie patrzeć, Xiao AI jest dostępny wyłącznie w Chinach, więc też próżno liczyć na światową premierę.

 

źródło: GSMArena






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x