Nexus Two – od Samsunga?

Newsy

Nexus2mockup

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Internet aż huczy od nowych plotek o Nexusie Two, o którym my też wspominaliśmy wczoraj. Pojawiają się jednak coraz to nowe informacje. Najpierw blogger z androidcentral wypisał czemu jego zdaniem na evencie 8 Listopada pojawi się nowy telefon Samsunga z Gingerbreadem na pokładzie, sygnowany „Google Experience” (tak jak między innymi G1). Potem doszły spekulacje, że ten telefon to będzie Nexus Two, bo to idealny moment na wejście z nim na rynek – razem z wypuszczeniem Gingerbreada, którego premiera jest jak wiemy bliska, bo pan piernik stoi już przed Googleplexem. No a teraz wydaje się to już nieuchronne, bo Gizmodo właśnie ogłosiło, że ich informator widział Nexusa Two na własne oczy, i że jest to Samsung. Nowy Nexus wygląda łudząco podobnie do Galaxy S, ma czarny, lśniący tył, o łagodnych brzegach. Ekran wydaje się być ten sam co w Galaxy S, czyli 4 calowy Super AMOLED. Telefon ma kamerę z przodu, co wyróżnia go od większości amerykańskich Galaxy. To pasuje do przypuszczeń o wprowadzeniu video chatu do GTalka na Androida razem z Gingerbreadem. Cóż, czy te informacje się sprawdzą, oraz jakie dokładnie wnętrze będzie miał nowy telefon, dowiemy się 8 Listopada, a zdjęcie wyżej to wyobrażenie Gizmodo nowego telefonu.
Wydaje się, że rynek Androida jest tak zalany świetnymi hardware’owo telefonami, że Google nie chce wychodzić przed grupę, i wyda nam powtórkę z Galaxy, przynajmniej bez TouchWiza. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji.
Źródło: Gizmodo.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x