ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Era G1 z Google – informacje

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy
Na stronie głównej Era Gsm pojawiła się informacja o Era G1 z Google, który ma się niebawem pojawić w ich ofercie. Można już teraz zapisać się na stronie internetowej: http://www.era.pl/pl/indywidualni/telefony/erag1/
Aby Era automatycznie poinformowała nas o wdrożeniu nowego modelu do sprzedaży. Oczywiście jak tak się stanie informacja ta będzie na pewno zamieszczona na naszym portalu. Oprócz newslettera pojawiła się również mini prezentacja telefonu dostępna tutaj: http://www.era.pl/pl/indywidualni/telefony/erag1/symulator
Przy okazji można również zapoznać się ze specyfikacją techniczną:

Nowości w Era G1
Wyszukiwarka GoogleWyszukiwarka Google
Wyszukiwanie informacji za pomocą Google jest niesłychanie proste. Wprowadź tylko jedno lub więcej szukanych haseł w polu wyszukiwania, a następnie naciśnij klawisz Enter lub kliknij przycisk Szukaj w Google. W ten sposób otrzymasz listę stron internetowych związanych z wyszukiwanymi hasłami, ułożoną tak, że najtrafniejsze wyniki znajdują się na jej początku.
MapyMapy
Dzięki Mapom Google masz możliwość ustalenia swojej pozycji, czy też skorzystania ze szczegółowych instrukcji pomagających w dotarciu do celu. Usługa ta powiązana jest również z wyszukiwarką umożliwiającą odnalezienie interesujących miejsc lub adresów na mapach wektorowych i satelitarnych.
KalendarzKalendarz
Kalendarz służy do zapisywania informacji o ważnych dla Ciebie wydarzeniach, terminach spotkań itp. Stworzone w kalendarzu wpisy możesz przeglądać zarówno w telefonie, jak i na komputerze. Wydarzenia oznaczane są różnymi kolorami w zależności od kalendarza, do którego zostały przyporządkowane.
YouTubeYouTube™
YouTube™ to bezpłatny internetowy serwis, który umożliwia dostęp do plików wideo zamieszczanych przez jego użytkowników. Aby przeglądać zasoby YouTube™ i odtwarzać zgromadzone tam filmy, nie musisz posiadać w nim konta.
Android MarketAndroid Market™
Android Market™ umożliwia dostęp do przydatnych programów i fascynujących gier, które po pobraniu możesz zainstalować w swoim telefonie. Dzięki Android Market™ dostosujesz telefon do swoich potrzeb. Możesz na przykład spersonalizować główny ekran za pomocą wybranych w sklepie gadżetów, obrazów itp.
GmailGmail
Gmail to prosta i szybka poczta elektroniczna z bardzo dobrą ochroną antyspamową. Nie tracisz więc czasu na niechciane wiadomości. Korzystając z wyszukiwarki, z łatwością znajdziesz też wiadomość, której szukasz, bez względu na datę jej wysłania lub otrzymania. Ponadto w Gmailu każda wysłana wiadomość jest grupowana ze wszystkimi otrzymanymi odpowiedziami w jeden wątek – w miarę otrzymywania nowych odpowiedzi, widzisz je zawsze w kontekście.

Sprawdź najnowsze wpisy