Tajemniczy smartfon od LG to nie Nexus 5

Newsy

Pojawiły się kolejne wieści na temat tajemniczego smartfona od LG, który jakiś czas temu przeciekł do sieci. Przypuszczalnie uważano, że będzie to kolejny Nexus, jednak poniższy zrzut ekranu, który przedstawia zdjęcie oraz podpis opublikowane na Tweeterze @evleaks, może skłaniać do innego wniosku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Podpis „Thin-bezeled LG, redux pic.twitter.com/UhNYoAS2i7”, sugeruje, że jest to to samo urządzenie, które zostało niedawno pokazane. Po przeglądnięciu kilku kolejnych tweetów można znaleźć informację, że ten smartfon to rzeczywiście następca LG Optimus G.

Jak powszechnie wiadomo, urządzenia z nazwą Nexus mimo, że są produkowane przez różnych producentów, to nie posiadają one jego logo, co dowodzi, że ten telefon nie będzie należał do tej serii.

Źródło: androidauthority.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x