Nowe wieści o Sony Xperia A

Newsy

Sony Xperia A

Wygląda na to, że Sony decyduje się na wykorzystanie całego alfabetu w swoich nazwach. Tytułowy smartfon pojawił się w FCC (Federalna Komisja Łączności w USA), przy czym udostępniono informacje oraz kilka zdjęć przedstawiających telefon.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Urządzenie ma kontynuować design znany z Xperii Z. Oprócz tego ujrzymy w nim 5-calowy ekran wyświetlający obraz w jakości Full HD. Również wspomniano o tylnej kamerze z matrycą 13 MPx oraz o pamięci wewnętrznej wynoszącej 16 GB. Baterię o pojemności 2300 mAh będzie można wymienić. Znaleziono też informację o tym, że Xperia A ma być, podobnie jak Xperia Z, wodoodporna i kurzoodporna (certyfikaty IPX 5/7).

Sony Xperia A

Więcej informacji prawdopodobnie otrzymamy 15 maja, kiedy to japoński operator DoCoMo (którego logo jest na podręczniku użytkowania) planuje zaprezentowanie nowych telefonów.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x