K900-982-20130418_01

Lenovo bardzo pozytywnie zaskoczyło świat swoim nowym smartfonem o nazwie K900, który pokazał, że urządzenia z Androidem wykorzystujące procesor Intela mogą być naprawdę interesujące. Dziś dowiedzieliśmy się, że do sprzedaży w Chinach trafi on już 6 maja, lecz niestety wciąż nie wiemy, czy dotrze on również do innych części świata.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przypomnijmy, że pod względem specyfikacji technicznej Lenovo K900 nie odstaje od rynkowej czołówki i poza dwurdzeniowym procesorem Intel Clover Trail o taktowaniu 2 GHz posiada on 2 GB RAM, a także duży ekran 5,5″ o rozdzielczości 1080p (1920×1080). Poza tym znajdziemy też aparat 13 MPx produkcji Sony – jest on identyczny z tym, któy został zastosowany w Xperia Z. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean, a całość zamknięto w eleganckiej, metalowej obudowie o grubości 6,9 mm.

 

źródło: gsmarena.com
Piotr Andrzejewski