Lenovo K900 z mocnym procesorem Intela w sprzedaży już na początku maja

Newsy

K900-982-20130418_01

Lenovo bardzo pozytywnie zaskoczyło świat swoim nowym smartfonem o nazwie K900, który pokazał, że urządzenia z Androidem wykorzystujące procesor Intela mogą być naprawdę interesujące. Dziś dowiedzieliśmy się, że do sprzedaży w Chinach trafi on już 6 maja, lecz niestety wciąż nie wiemy, czy dotrze on również do innych części świata.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przypomnijmy, że pod względem specyfikacji technicznej Lenovo K900 nie odstaje od rynkowej czołówki i poza dwurdzeniowym procesorem Intel Clover Trail o taktowaniu 2 GHz posiada on 2 GB RAM, a także duży ekran 5,5″ o rozdzielczości 1080p (1920×1080). Poza tym znajdziemy też aparat 13 MPx produkcji Sony – jest on identyczny z tym, któy został zastosowany w Xperia Z. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean, a całość zamknięto w eleganckiej, metalowej obudowie o grubości 6,9 mm.

 

źródło: gsmarena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x