Jelly Bean dla wybranych ubiegłorocznych Xperii coraz bliżej

Newsy

Kiedy informowaliśmy o nadchodzącej aktualizacji dla Xperii S, wielu użytkowników ubolewało w komentarzach nad brakiem nowszej wersji Androida dla ich japońskiego smartfona. Możliwe, że niebawem wielu z nich zostanie uszczęśliwionych przez koncern Sony, gdyż według najnowszych informacji, zanosi się na wielką akcję aktualizacyjną słuchawek spod znaku Xperia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak poinformowało Sony na swoim twitterze @SonyMobileNews, trwają już ostatnie prace nad dopieszczeniem Jelly Beana 4.1 dla modeli z 2012 roku: Xperia P, Xperia Go, Xperia S, Xperia SL, Xperia acro S oraz Xperia ion. Nowa wersja powinna przynieść kilka ciekawych udogodnień, znanych z najnowszych modeli.

Wydaje się więc, że już w przyszłym miesiącu japoński koncern, może udostępnić tę aktualizację. Na więcej informacji musimy jednak zaczekać do przyszłego tygodnia.

źródło: twitter.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x