OUYA, czyli najbardziej znana konsola pracująca pod kontrolą Androida, osiągnęła niedawno mały sukces. Jej twórcy pochwalili się, że uzyskała ona wsparcie ze strony już ponad 10 tysięcy deweloperów. Może to więc oznaczać, że choć obecny wybór dostępnych tytułów nie jest zbyt imponujący, to już w przyszłości na tę niedużą konsolę powstaną nowe, wartościowe gry.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jesteśmy ciekawi jak potoczą się losy OUYA i czy zainteresowanie zarówno ze strony twórców oprogramowania, jak i klientów będzie na tyle duże, by jeszcze bardziej napędzić rozwój całego projektu. Przypomnijmy, że planowane jest coroczne wypuszczanie nowej wersji konsoli, jednak nie będzie to łatwe do spełnienia bez odpowiednich wyników sprzedaży w ciągu najbliższych miesięcy.

 
Piotr Andrzejewski