OUYA ma już wsparcie 10’000 deweloperów

Newsy

OUYA, czyli najbardziej znana konsola pracująca pod kontrolą Androida, osiągnęła niedawno mały sukces. Jej twórcy pochwalili się, że uzyskała ona wsparcie ze strony już ponad 10 tysięcy deweloperów. Może to więc oznaczać, że choć obecny wybór dostępnych tytułów nie jest zbyt imponujący, to już w przyszłości na tę niedużą konsolę powstaną nowe, wartościowe gry.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jesteśmy ciekawi jak potoczą się losy OUYA i czy zainteresowanie zarówno ze strony twórców oprogramowania, jak i klientów będzie na tyle duże, by jeszcze bardziej napędzić rozwój całego projektu. Przypomnijmy, że planowane jest coroczne wypuszczanie nowej wersji konsoli, jednak nie będzie to łatwe do spełnienia bez odpowiednich wyników sprzedaży w ciągu najbliższych miesięcy.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x