Elastyczny Samsung – nowa nazwa, data premiery i planowana sprzedaż

Newsy

Elastyczne smartfony nadchodzą wielkimi krokami. Tak – co roku są one przekładane, ale niewątpliwie będzie to rewolucja na mobilnym rynku. Taka prawdziwa, która tak naprawdę da nam nowe możliwości i ogromny potencjał do wykorzystania. Wiemy, że wiele firm planuje pójść tą drogą, ale to od Samsung typowany jest jako producent, który pierwszy przedstawi stosowny model. Dodatkowo istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to najbardziej zaawansowana konstrukcja.

Dotychczas omawianego smartfona znaliśmy pod nazwami Galaxy X lub Project Valley. Ta pierwsza to robocze określenie fanów w Sieci – przypominam, że pojawiło się ono na długo przed iPhonem X. Z kolei nazwa projektowa to wewnętrzne określenie Samsunga, które właśnie rozwinęło się z doliny w zwycięzcę. Winner to nazwa kodowa urządzenia – inne przykłady: Galaxy S8 to Dream, Galaxy S9 to Star, a Galaxy S10 to Beyond. Jak dowiedział się The Investor, elastyczna propozycja ma zostać zaprezentowana w przyszłym roku na targach Mobile World Congress. Dotychczas ten okres należał do serii Galaxy S – okazuje się, że tego mamy poznać wcześniej, bo na targach CES w Las Vegas w styczniu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

samsung valley winner elastyczny

Zobacz też: Oto możliwości aparatu HTC U12+

Samą budowę dokładnie opisał Adam w swoim artykule, a tymczasem wiemy, że Samsung nie może sobie pozwolić na ogromny nakład. Podobnie, jak w przypadku Galaxy Round, tak i teraz produkcja ograniczy się do mniejszej liczby egzemplarzy. Podczas gdy poszczególni reprezentanci Galaxy S lub Galaxy Note produkowane są w liczbie ponad 50 milionów sztuk, to Winner zostanie ograniczony do 300-500 tysięcy.

 

źródło: The Investor


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x