Fotograficzna moc flagowego HTC przetestowana – są pierwsze ujęcia

Kamil Lewicki Newsy 2018-05-01

HTC U12+ jest nadchodzącym flagowcem tajwańskiego producenta na ten rok. W Sieci pojawiły się już zdjęcia przedstawiające wygląd smartfona. Tymczasem przeciekły także fotografie wykonane wbudowanym aparatem. Czy dosięgają poziomu konkurencji?

HTC U12+ – przykładowe zdjęcia wykonane wbudowanym aparatem

W Internecie możemy natrafić na cztery fotografie wykonane za pomocą HTC U12+. Nie przedstawiają one żadnych zapierających dech w piersiach widoków. Pozwalają jednak zorientować się z jaką optyką mamy do czynienia. Podążając za danymi EXIF w HTC U12+ znajdziemy podwójny aparat główny składający się z 12-megapikselowych matryc. Co więcej, dane z aparatów wskazują, że wartość przysłon wynosi f/1.8 oraz f/2.6.

Wcześniejsze informacje dotyczące specyfikacji technicznej wspominały o zestawie matryc 12- i 16-megapikselowej. Na froncie także ma się znaleźć podwójny aparat. Podwójna kamerka selfie HTC U12+ składać się jednać będzie z 8-megapikselowych „oczek”.

Premiera najnowsze flagowca Tajwańczyków ma się odbyć jeszcze w maju. HTC U12+ prezentuje się moim zdaniem bardzo dobrze, aczkolwiek jego zadanie pobicie konkurencji będzie trudne. Czynnik cenowy z pewnością stanie się jednym z kluczowym elementów, którzy klienci wezmą pod uwagę podczas zakupu.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x