Premiera pierwszego produktu Samsunga z elastycznym ekranem się opóźni

Newsy

Według koreańskiej gazety ETnews Samsung ma problemy z jakością obrazu wyświetlanego za pomocą elastycznych wyświetlaczy. Tak jak pisaliśmy, koncern planował zaprezentować światu pierwsze urządzenie wyposażone w ten niezwykle przełomowy ekran do końca 2013 roku.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ponieważ ekrany OLED są podatne na działanie tlenu i wilgoci, do komercjalizacji elastycznych wyświetlaczy niezbędne są procesy hermetyzacji. Samsung próbuje w swoich produktach różnych sposobów zabezpieczenia przed działaniem tychże czynników, które pozwoliłyby zastąpić stosowaną do tej pory technologię opracowaną przez Vitex System.

Problemy te mogą być drastyczne w skutkach dla autora serii Galaxy. LG zapowiedziało w komunikacie prasowym, że przedstawi gotowe rozwiązanie elastycznego ekranu szybciej niż Samsung. Postarali się oni wcześniej o pieniądze z rządu, na rozwój technologii dotyczącej wyświetlaczy odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Źródło: sammobile.com

 






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x