Co LG zamierza zaprezentować w Nowym Jorku 1 maja?

Grzegorz Kaczmarek Grzegorz Kaczmarek Newsy

Premiera Samsunga Galaxy S4 w Nowym Jorku była niewątpliwie największą premierą urządzenia z branży telekomunikacyjnej w ostatnim czasie. LG przy tej okazji skutecznie trollowało swojego konkurenta, podobnie zresztą jak HTC.

Ten pierwszy postanowił jednak wziąć przykład ze swojego krajowego konkurenta i zaprosił redaktorów z całego świata na swoje wydarzenie, które odbędzie się nie gdzie indziej, jak właśnie w Nowym Jorku 1 maja b.r.

Zastanawiające jest, co LG chce nam zaprezentować. Tak naprawdę jedynym rozsądnym urządzeniem, które przychodzi do głowy jest międzynarodowa wersja Optimusa G Pro – smartfonotablet (lub jak kto woli tabletosmartfon) rozmiarowy odpowiednik SGS Note jest produktem, w którym Koreańczycy pokładają wiele nadziei po dość znacznej porażce, jaką poniósł jego protoplasta – Vu.

Optimus G Pro nie jest produktem nieznanym – miał on już swój debiut na rynku azjatyckim, natomiast niedużo później miała się ukazać wersja na rynek europejski i amerykański – co nakładałoby się z terminem 1 maja.

Źródło: LG, via: pocketnow.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy