Co LG zamierza zaprezentować w Nowym Jorku 1 maja?

Newsy

Premiera Samsunga Galaxy S4 w Nowym Jorku była niewątpliwie największą premierą urządzenia z branży telekomunikacyjnej w ostatnim czasie. LG przy tej okazji skutecznie trollowało swojego konkurenta, podobnie zresztą jak HTC.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ten pierwszy postanowił jednak wziąć przykład ze swojego krajowego konkurenta i zaprosił redaktorów z całego świata na swoje wydarzenie, które odbędzie się nie gdzie indziej, jak właśnie w Nowym Jorku 1 maja b.r.

Zastanawiające jest, co LG chce nam zaprezentować. Tak naprawdę jedynym rozsądnym urządzeniem, które przychodzi do głowy jest międzynarodowa wersja Optimusa G Pro – smartfonotablet (lub jak kto woli tabletosmartfon) rozmiarowy odpowiednik SGS Note jest produktem, w którym Koreańczycy pokładają wiele nadziei po dość znacznej porażce, jaką poniósł jego protoplasta – Vu.

Optimus G Pro nie jest produktem nieznanym – miał on już swój debiut na rynku azjatyckim, natomiast niedużo później miała się ukazać wersja na rynek europejski i amerykański – co nakładałoby się z terminem 1 maja.

Źródło: LG, via: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x