nokia 6x

Nokia X6 na wideo. Średniak wypełni lukę

Newsy

Kilka dni temu wyciekły pierwsze zdjęcia tytułowego smartfona. Dziś pojawiło się wideo. Co prawda nieoficjalne, ale wygląda na prawdziwe.

Filmik można obejrzeć poniżej:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: LG G7 został oficjalnie pokazany. Czy warto było czekać?

Tapeta na smartfonie zaprasza na wydarzenie w Beijingu (Chiny), gdzie smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany. Jak wiemy z poprzednich przecieków, urządzenie z pewnością zostanie wyposażone w notcha, którego powyższe wideo niestety nie uchwyciło. Na pleckach smartfona można zauważyć podwójny aparat oraz czytnik linii papilarnych.

Cena Nokii 6X w Chinach będzie oscylować w graniach 250 euro (1057 zł), ale w Polsce, ze względu na m.in. podatki, będzie ona odpowiednio wyższa. Nokia 6X ma za zadanie wypełnić lukę pomiędzy Nokią 6, a Nokią 7 Plus. Czy jej się uda? Zobaczymy.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x