Android P nadchodzi wielkimi krokami. Jednak twórcy nakładki Action Launcher nie lubią czekać, co zaowocowało dodaniem przez nich funkcji znanych ze wspomnianej wersji systemu prosto do ich aplikacji.

Najważniejsze nowości w aktualizacji to przede wszystkim kompatybilność z Androidem P, rozszerzona szuflada aplikacji z folderami, sortowanie folderów oraz wsparcie dla zaokrąglonego docka znanego z Androida P.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Apple Pay wkrótce zawita do Polski. To już pewne

W najnowszym wydaniu Action Launchera nie mogło oczywiście zabraknąć także poprawek stabilności, błędów i innych drobniejszych elementów. Aktualizacja oznaczona numerkiem 35 została już wypuszczona w sklepie Google Play. Większość funkcji nakładki jest darmowa, jednak jeśli te nie są dla Ciebie wystarczające, to warto rozważyć zakup wersji płatnej.

Źródło: androidpolice
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.