Sony SmartWatch MN2 w sklepie Orange za 309 złotych

Newsy

Przeglądając swoją „dodatkową” skrzynkę mailową raczej nie jestem zadowolony ze znacznej ilości spamu, jaki do niej wpada. Czasami jednak trafi się coś wartego uwagi: tym razem jest to promocyjna cena na akcesorium Sony SmartWatch MN2 w sklepie internetowym Orange.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Być może koszt 309 złotych nie powala na kolana, jednakże jest dość atrakcyjny – przeglądając znany wszystkim portal aukcyjny ciężko natrafić na kwotę tego rzędu. Co ciekawe, uczestnicy programu Payback mogą zapłacić za gadżet swoimi punktami (przy założonym przeliczniku 100pkt = 1zł).

SmartWatch to dla przypomnienia zegarek dedykowany smartfonom i tabletom z Androidem, oferujący bardzo szeroką funkcjonalność.

Źródło: reklama mailowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x