LG G7 ThinQ

LG G7 Thinq na grafice prasowej i zdjęcie wykonane smartfonem już w Sieci

Newsy

LG G7 Thinq jest flagowcem, na który koreański producent kazał nam długo czekać. Smartfon zostanie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu. Tymczasem w Sieci pojawiły się grafiki prasowe, a także zdjęcie wykonane wbudowanym aparatem.

LG G7 Thinq – wygląd z każdej strony

Jeśli jesteście zainteresowani, jak LG G7 Thinq będzie wyglądać to dzięki Evanowi Blassowi można go oglądać dowoli. Leakster udostępnił na swoim twitterowym profilu grafikę dokładnie prezentującą design urządzenia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Moim zdaniem wygląda jak jeden z wielu smartfonów na rynku, nie wyróżnia się niczym szczególnym. LG G7 Thinq jest typowym reprezentantem modelu: notch, bezramkowy ekran 18:9 i pionowy aparat główny.

W Sieci pojawiło się także pierwsze zdjęcie wykonane wbudowanym aparatem. Fotografia ma wielkość 16 megapikseli, a dane EXIF mówią o oznaczeniu LM-G710 – identycznym jak LG G7 Thinq.

Zobacz też: Słyszeliście już o Xiaomi Redmi S2?

Nie wygląda ono zbyt okazale. Może to był wytłumaczone wczesną wersją oprogramowania aparatu zainstalowanym na prototypowym modelu. Rzeczywistą jakość zdjęć poznany już za lekko ponad tydzień.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x