LG G7 Thinq jest flagowcem, na który koreański producent kazał nam długo czekać. Smartfon zostanie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu. Tymczasem w Sieci pojawiły się grafiki prasowe, a także zdjęcie wykonane wbudowanym aparatem.

LG G7 Thinq – wygląd z każdej strony

Jeśli jesteście zainteresowani, jak LG G7 Thinq będzie wyglądać to dzięki Evanowi Blassowi można go oglądać dowoli. Leakster udostępnił na swoim twitterowym profilu grafikę dokładnie prezentującą design urządzenia.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Moim zdaniem wygląda jak jeden z wielu smartfonów na rynku, nie wyróżnia się niczym szczególnym. LG G7 Thinq jest typowym reprezentantem modelu: notch, bezramkowy ekran 18:9 i pionowy aparat główny.

W Sieci pojawiło się także pierwsze zdjęcie wykonane wbudowanym aparatem. Fotografia ma wielkość 16 megapikseli, a dane EXIF mówią o oznaczeniu LM-G710 – identycznym jak LG G7 Thinq.

Zobacz też: Słyszeliście już o Xiaomi Redmi S2?

Nie wygląda ono zbyt okazale. Może to był wytłumaczone wczesną wersją oprogramowania aparatu zainstalowanym na prototypowym modelu. Rzeczywistą jakość zdjęć poznany już za lekko ponad tydzień.

źródło: Twitter
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.