Google wprowadza muzykę do Google Play w Australii i nie tylko

Newsy

Niedawno Google opublikowało nową wersję androidowego sklepu, która charakteryzuje się minimalizmem i większą przejrzystością. W ostatnim podcaście gdybaliśmy, że wiązać się ona może z rozszerzeniem oferty np. w Polsce.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oferta faktycznie została rozszerzona, jednakże póki co jeszcze nie u nas. Muzyka w Google Play dostępna jest zaś od wczoraj w Australii, Nowej Zelandii, Austrii, Belgii, Irlandii, Luksemburgu i Portugalii, dla wszystkich urządzeń dysponującym Androidem w wersji 2.2 lub wyższej.

Dla przypomnienia dodam, że to nie jedyna zmiana w ostatnim czasie. Pod koniec zeszłego miesiąca Play Movies trafiły do Meksyku.

Pozostaje mieć nadzieję, że rozszerzanie oferty nie zakończy się na wymienionych powyżej lokalizacjach i niebawem będziemy mogli korzystać z innych dobrodziejstw oferowanych przez firmę z Mountain View.

Źródło: slashgear.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x