Nowy wygląd sklepu Google Play przedstawiony na screenie

Newsy

Wygląda na to, że czeka nas przewrotny redesign internetowego sklepu od Google.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ostatni raz, gdy coś takiego miało miejsce Google Play było jeszcze Android Marketem, więc możliwość zmiany wyglądu nie dziwi. Przedstawiony powyżej screen został zaprezentowany na portalu społecznościowym Google+ przez panią Eileen Rivera pracującą w YouTube. Pokazuje on zmiany, jakie miałyby spotkać sklep. Na pierwszy rzut oka widać, że postawiono na minimalizm i skupiono się na większej przejrzystości. Oddzielono również gry od aplikacji.

Spoglądając w lewy górny róg screena można wnioskować, że cały wpis został opublikowany wprost ze smartfona, co sugerowałoby możliwość dość szybkiego wprowadzenia zmian w życie. Jak Wam się podoba ten nowy styl Google Play?

Źródło: androidcentral.com, +Eileen Rivera


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x