Nowy wygląd sklepu Google Play przedstawiony na screenie

Newsy

Wygląda na to, że czeka nas przewrotny redesign internetowego sklepu od Google.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ostatni raz, gdy coś takiego miało miejsce Google Play było jeszcze Android Marketem, więc możliwość zmiany wyglądu nie dziwi. Przedstawiony powyżej screen został zaprezentowany na portalu społecznościowym Google+ przez panią Eileen Rivera pracującą w YouTube. Pokazuje on zmiany, jakie miałyby spotkać sklep. Na pierwszy rzut oka widać, że postawiono na minimalizm i skupiono się na większej przejrzystości. Oddzielono również gry od aplikacji.

Spoglądając w lewy górny róg screena można wnioskować, że cały wpis został opublikowany wprost ze smartfona, co sugerowałoby możliwość dość szybkiego wprowadzenia zmian w życie. Jak Wam się podoba ten nowy styl Google Play?

Źródło: androidcentral.com, +Eileen Rivera


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x