Już jutro Sony zaprezentuje swoje najnowsze, flagowe modele. Japończycy w końcu zdecydowali się na zmniejszenie ramek i dodanie okrągłości do swoich smartfonów. To świetna wiadomość, a przedsmak tego mogliście zobaczyć w ostatnim wpisie. Wasze wrażenia na temat serii Xperia XZ2 były… jednoznaczne. Po prostu ten telefon nie spodobał się Wam. W mojej opinii zmiany są na dobre, ale tradycyjnie powtarza się zasada – najlepsze w oczekiwaniu jest oczekiwanie.

W międzyczasie do Sieci przedostały się kolejne grafiki. Tym razem mamy do czynienia z pełnym zestawem. Możemy poznać nie tylko pełnoprawny model w postaci Xperii XZ2, ale też jego odmianę Compact. Okazuje się, że ta również doczekała się redukcji ramek, więc wspomniany w poprzednim wpisie, 5-calowy wyświetlacz, najprawdopodobniej zmieści się w tej samej obudowie, co poprzednie Compact.

Xperia XZ2 we wszystkich kolorach, w których będzie oferowana:

Na deser Xperia XZ2 Compact z 5-calowym wyświetlaczem:

Podoba się? To wciąż ten sam pomysł na wygląd, ale dostosowany do dzisiejszych standardów.

Zobacz też: Zapomnij o Android Pay, poznaj Google Pay.

Według niektórych analityków, od serii Xperia XZ2 może zależeć przyszłość Sony. Nie da się ukryć, że Japończycy sprzedają niewiele smartfonów i ich dział urządzeń mobilnych nie może się pochwalić równie dobrymi wynikami, co specjaliści od telewizorów czy też PlayStation.

 

źródło: Winfuture

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.