Facebook awaria

Kolejna kilkugodzinna awaria Facebooka, Messengera i Instagrama

Newsy

Odkąd Facebook postanowił zrobić z Messengera osobną aplikację, stała się ona popularnym komunikatorem, który wciąż otrzymuje nowe usprawnienia. Gigant przejął też Instagrama – popularny portal do publikowania fotografii. W związku z powyższym, jeżeli pojawiają się problemy, to dotykają one zazwyczaj wszystkich wspomnianych portali.

Zobacz także: Facebook ma wrażliwe dane milionów użytkowników

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Od kilkunastu minut, a dla użytkowników na świecie, nawet od kilku godzin – nie działa Facebook, Messenger i Instagram. Co ciekawe, nie dotyczy to wszystkich użytkowników w Polsce. Póki co nie wiadomo, co jest przyczyną problemów. Wpis ten będzie aktualizowany na bieżąco. Poniżej możecie zobaczyć komunikat, jaki wyświetla się na popularnym portalu.

Facebook awaria

Warto dodać, że to nie pierwszy taki przypadek w ciągu ostatnich miesięcy. Zaledwie w grudniu 2017 roku mogliście przeczytać o awarii Facebooka i Messengera.

#Aktualizacja 1

Wygląda na to, że powoli sytuacja wraca do normy.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x