Odkąd Facebook postanowił zrobić z Messengera osobną aplikację, stała się ona popularnym komunikatorem, który wciąż otrzymuje nowe usprawnienia. Gigant przejął też Instagrama – popularny portal do publikowania fotografii. W związku z powyższym, jeżeli pojawiają się problemy, to dotykają one zazwyczaj wszystkich wspomnianych portali.

Zobacz także: Facebook ma wrażliwe dane milionów użytkowników

Od kilkunastu minut, a dla użytkowników na świecie, nawet od kilku godzin – nie działa Facebook, Messenger i Instagram. Co ciekawe, nie dotyczy to wszystkich użytkowników w Polsce. Póki co nie wiadomo, co jest przyczyną problemów. Wpis ten będzie aktualizowany na bieżąco. Poniżej możecie zobaczyć komunikat, jaki wyświetla się na popularnym portalu.

Facebook awaria

Warto dodać, że to nie pierwszy taki przypadek w ciągu ostatnich miesięcy. Zaledwie w grudniu 2017 roku mogliście przeczytać o awarii Facebooka i Messengera.

#Aktualizacja 1

Wygląda na to, że powoli sytuacja wraca do normy.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.