Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Po wczorajszym wycieku filmiku promującego Motorole Milestone 2, przyszedł czas na oficjalną zapowiedź nowego telefonu tej firmy, którego możemy się spodziewać w 4 kwartale tego roku. Producent coraz bardziej popularnych smartfonów mówi o modelu DEFY, urządzeniu odpornym na kurz, zarysowania i wodę. Telefon ma posiadać certyfikat IP67, co oznacza, że będzie mógł być zanurzony przez 30 minut na głębokości 1 metra. 3.7″ wyświetlacz o rozdzielczości 854×480 pixeli będzie chroniony przez bardzo wytrzymałe Gorilla Glass. Smartfon wyposażony będzie również w procesor 800 MHz, 1.25GB wbudowanej pamięci oraz aparat o rozdzielczości 5 megapixeli.

Nowa Motorola pracować będzie na Androidzie w wersji 2.1 z nakładką Motoblur i ekranową klawiaturą Swype. Smartfon na pewno będzie wspaniałym rozwiązaniem dla fanów zielonego robocika lubiących sporty wodne lub przebywających często w trudnych warunkach, takich jak np. budowa. Więcej zdjęć telefonu można zobaczyć na stronie Engadget.
Filip Brodecki