Samsung będzie jednym z pierwszych producentów, który zaprezentuje flagowy model nowej generacji. Nastąpi to na MWC w Barcelonie za 5 dni, a niedługo później dołączyć ma Sony. Mimo wszystko to Koreańczycy budzą największe zainteresowanie, co z jednej strony jest oczywiste, a z drugiej dziwi. Dla nas Galaxy S9 i Galaxy S9+ są doskonale znanymi smartfonami i stanowią – prawdopodobnie udaną – ewolucję swoich poprzedników. Już dzisiaj wiem, co będzie mnie w nich drażnić – rozróżnienie, które mówi większy = lepszy.

Rok temu wielu użytkowników Galaxy S8, S8+, a także Galaxy Note8 irytowało coś zupełnie nowego. Samsung postanowił zaistnieć na rynku inteligentnych asystentów. Tak też poznaliśmy Bixby. Dzisiaj jest to po prostu poprawny asystent, który nie robi wielkiego wrażenia. Jednak przycisk został i wśród komentarzy próżno szukać zadowolonych z jego umiejscowienia użytkowników. Spokojnie, Koreańczycy nie planują dodawać kolejnego klawisza. Za to pojawić ma się kolejna usługa – tym razem w formie social media. Pamiętacie „Uhssup„? Informowałem Was o tym znaku towarowym pod koniec stycznia. Dzisiaj ponownie wraca na nasz portal za sprawą raportu, który trafił do Sieci. Wskazuje on na to, że Koreańczycy planują uruchomienie tego rozwiązania właśnie na targach MWC podczas premiery serii Galaxy S9.

Zobacz też: Google Assistant w Polsce – pigułka tego, co musisz wiedzieć.

Co ciekawe, do dzisiaj nie wiemy, czym tak naprawdę ma być Uhssup. Z pewnością będzie to aplikacja, która pozwoli na kontakt z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym. Próżno spodziewać się prawdziwego konkurenta FacebookaSamsung prawdopodobnie będzie chciał zagrozić Messengerowi lub iMessage. Szczegóły poznamy 25 lutego w Barcelonie.

 

źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.