Czym za niecały tydzień Samsung będzie chciał nas „zaskoczyć”?

Łukasz Pająk Newsy 2018-02-20

Samsung będzie jednym z pierwszych producentów, który zaprezentuje flagowy model nowej generacji. Nastąpi to na MWC w Barcelonie za 5 dni, a niedługo później dołączyć ma Sony. Mimo wszystko to Koreańczycy budzą największe zainteresowanie, co z jednej strony jest oczywiste, a z drugiej dziwi. Dla nas Galaxy S9 i Galaxy S9+ są doskonale znanymi smartfonami i stanowią – prawdopodobnie udaną – ewolucję swoich poprzedników. Już dzisiaj wiem, co będzie mnie w nich drażnić – rozróżnienie, które mówi większy = lepszy.

Rok temu wielu użytkowników Galaxy S8, S8+, a także Galaxy Note8 irytowało coś zupełnie nowego. Samsung postanowił zaistnieć na rynku inteligentnych asystentów. Tak też poznaliśmy Bixby. Dzisiaj jest to po prostu poprawny asystent, który nie robi wielkiego wrażenia. Jednak przycisk został i wśród komentarzy próżno szukać zadowolonych z jego umiejscowienia użytkowników. Spokojnie, Koreańczycy nie planują dodawać kolejnego klawisza. Za to pojawić ma się kolejna usługa – tym razem w formie social media. Pamiętacie „Uhssup„? Informowałem Was o tym znaku towarowym pod koniec stycznia. Dzisiaj ponownie wraca na nasz portal za sprawą raportu, który trafił do Sieci. Wskazuje on na to, że Koreańczycy planują uruchomienie tego rozwiązania właśnie na targach MWC podczas premiery serii Galaxy S9.

Zobacz też: Google Assistant w Polsce – pigułka tego, co musisz wiedzieć.

Co ciekawe, do dzisiaj nie wiemy, czym tak naprawdę ma być Uhssup. Z pewnością będzie to aplikacja, która pozwoli na kontakt z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym. Próżno spodziewać się prawdziwego konkurenta FacebookaSamsung prawdopodobnie będzie chciał zagrozić Messengerowi lub iMessage. Szczegóły poznamy 25 lutego w Barcelonie.

źródło: Sammobile • Ironpiter

  Na pewno lepszy aparat. Szkoda ze w zwyklej wersji nie dali 6gb

 • Michał

  Ciekawe czy będzie wycięcie u góry wyświetlacza.

  • Ironpiter

   Nie

   • Tomasov

    Skąd wiesz że akurat nie?

    • Ironpiter

     Na wszystkich najnowszych zdjęciach brak wycięcia. Tylko ramki zwezone

     • Michał

      No nic. Czekamy na wcięcie w S10.

 • Maxik

  Samsung na pewni zaskoczy wygórowaną ceną. A tak zupełnie serio to zastanawia mnie ten „nowy” aparat/kamera, a więc jaki będzie progres w stosunku do Galaxy S8 który postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Ciekawe czy Samsung przeskoczy samego siebie 🙂

  • Łukasz Pająk

   Wysoka cena raczej nikogo nie zaskoczy :). Aparat na pewno zrobi różnice. W końcu w klapce zachwalają go .

   • Ironpiter

    S9 cena 3710zl i S9+ cena 4130 zł niby.

    • Maxik

     Bardziej bym stawiał na 3990 zł – S9 i 4399 – S9+.

     • Ironpiter

      Możliwex