[YouTube] Średnia półka jednak nie taka średnia | Samsung Galaxy J7 (2017)

Newsy

Szukając dla siebie, czy kogoś, nowego smartfona powinniśmy lepiej przyglądać się modelom ze średniej półki. Wbrew pozorom takie smartfony mogą być często znacznie ciekawsze niż niejeden flagowy model.

Za relatywnie niewielkie pieniądze dostajemy sprzęt ze sprawdzonymi podzespołami, często z jednym mocnym atutem. W przypadku Galaxy J7 uważam, że jest to spora bateria. Za najlepiej wyposażone urządzenia musimy wydać teraz średnio ponad 3000-3500zł i to dobry argument, by zastanowić się skąd w segmencie średnim biorą się dwu- czy trzykrotnie niższe ceny.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czym różni się model ze średniego segmentu od flagowca i czy w takim razie do flagowca warto w ogóle dopłacać? Zapraszam do materiału wideo.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x