Szukając dla siebie, czy kogoś, nowego smartfona powinniśmy lepiej przyglądać się modelom ze średniej półki. Wbrew pozorom takie smartfony mogą być często znacznie ciekawsze niż niejeden flagowy model.

Za relatywnie niewielkie pieniądze dostajemy sprzęt ze sprawdzonymi podzespołami, często z jednym mocnym atutem. W przypadku Galaxy J7 uważam, że jest to spora bateria. Za najlepiej wyposażone urządzenia musimy wydać teraz średnio ponad 3000-3500zł i to dobry argument, by zastanowić się skąd w segmencie średnim biorą się dwu- czy trzykrotnie niższe ceny.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Czym różni się model ze średniego segmentu od flagowca i czy w takim razie do flagowca warto w ogóle dopłacać? Zapraszam do materiału wideo.
Tymoteusz Pers

Grafik komputerowy, fotograf hobbysta. Przez większość czasu ze smartfonem w ręku.