ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pierwsi na świecie: zdjęcia LG E720

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: NewsyMacki Android.com.pl sięgają coraz dalej. Dzisiaj, jako pierwsi na świecie, jesteśmy w stanie zaprezentować Wam zdjęcia nowego smartfonu z systemem operacyjnym Android od LG. 

Sprzęt swoim designem przypomina produkty firmy Apple, a na jego pokładzie zamiast iOS zobaczymy Androida i to w wersji 2.2. Na frontowej fasadzie urządzenia znajdziemy 3,2-calowy ekran pojemnościowy, zaś całość napędzana jest przez procesor Qualcomm MSM7227. LG E720 prawdopodobnie będzie posiadać nakładkę UI, o nieznanej jak do tej pory nazwie. Sprzęt poza wymienionymi już cechami posiada oczywiście moduły GPS, WiFi, a także 5-cio megapikselowy aparat. 

Niestety, jak na razie cena aparatu ani data jego premiery nie jest znana. Poniżej jako pierwsi na świecie możecie zapoznać się z wyglądem naszego dzisiejszego bohatera. 

ENGLISH VERSION: 

We have a great pleasure to present world’s first photos of LG E720. The device is running on Android 2.2 with Qualcomm’s MSM 7227 processor. E720 has got 3,2-inch capacitive display and some kind of new User Interface which name is still unkown. The device has also got GPS and WiFi modules and 5MPx camera on its back. 

Unfortunately price and the date of its release is unknown for this moment.
 

Sprawdź najnowsze wpisy