miui 9, miui

MIUI 9 Global Beta ROM wprowadza Game Booster, który zwiększa wydajność w grach

Newsy

Xiaomi wciąż wprowadza różnego rodzaju poprawki i udogodnienia dla swoich użytkowników. Jednym z nowszych, jakie pojawiły się w testowej wersji ROMu jest Game Speed Booster. Jak działa i kiedy się przydaje?

Game Booster – dla fanów gier

Jak sama nazwa mówi jest to raczej aplikacja przeznaczona dla mobilnych graczy. Uruchamiając tryb Game Speed Booster smartfon automatycznie czyści pamięć, by dana gra mogła wykorzystać pełny potencjał naszego urządzenia. Opcja ta znajduje się w panelu sterowania.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Informacje o Xiaomi Mi Mix 3 już zaczynają wyciekać

Użytkownicy muszą sami dodać gry, które mają współpracować z Game Speed Booster. Dodatkowymi możliwościami są na przykład ciągłe utrzymanie wybranej przez nas jasności ekranu, ograniczenie synchronizacji w tle czy włączenie trybu nie przeszkadzać (DND).

Po konfiguracji będziemy mogli dodać dedykowany skrót na pulpit.

Game Speed Booster z pewnością trafi do wersji Stable, lecz najpierw musi przejść fazę testową. Serwis źródłowy podaje, że telefon z włączonym trybem był cieplejszy niż normalnie. Miejmy nadzieję, że zostanie to poprawione.

źródło: Fone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x